Як забезпечити комфортний сон взимку?

Міцний нічний сон — неодмінна запорука здоров’я та довголіття. Щоб задовольнити цю базову потребу людського організму, важливо облаштувати зручну постіль. Адже від комфортабельності спального місця напряму залежить як наше самопочуття, так і працездатність протягом усього дня. Експерти інтернет-магазину Мірсон https://mirson.ua/ радять для літа й зими підготувати окремі комплекти домашнього текстилю. Лише так вдасться створити в ліжку потрібний мікроклімат, що дозволить повністю розслабитися, спокійно зануритися в сон й гарно відпочити.

Який матрац обрати для холодної пори року?

Щоб висипатися, будь-якій людині потрібно повністю розвантажити хребет, виключити блокування м’язів та застій крові. І без зручного матрацу тут не обійтися. Взимку вірними супутниками гарного сну стануть ортопедичні вироби з натуральними наповнювачами, наприклад, овечою шерстю, кокосовим волокном, природним латексом або їх комбінаціями. Вовна зберігає тепло, що виділяється людським тілом, має бактерицидні властивості, не створює парникового ефекту. Кокосова койра – екологічно чистий матеріал, що чудово вентилюється та не накопичує сторонні запахи. Латекс здатен відводити вологу від тіла. Оббивка матраца має бути теплою – найкраще, якщо вона виготовлена з повсті. Чохол обирайте вовняний.

Чому не варто економити на ковдрі?

Тепла ковдра надасть відчуття захищеності й подарує спокійний сон. При її виборі варто звернути найбільшу увагу на кількість та якість наповнювача. Популярні матеріали для зимової ковдри – натуральний пух, вовна та синтетика. Пухові вироби особливо м’які, повітряні й приємні на дотик. Вовняні ковдри чудово зігрівають тіло і повноцінно пропускають повітря. Ковдра із синтетичним наповнювачем – підхожий варіант для помешкань із підвищеним рівнем вологості. Матеріал, зазвичай, дуже легкий і гіпоалергенний.

Яка вона – правильна подушка?

Хороша подушка забезпечує занурення у приємні сни протягом всієї ночі. Для зими підійдуть моделі з пуховим, вовняним, бавовняним або бамбуковим наповнювачем. Зручними будуть й вироби з такими інноваційними наповнювачами, як Thinsulate, Tentel, Eco Soft, Memori. Останній складається з повітряних шарів, розділених тонкими перегородками. Така подушка приємно обволікає голову, повторюючи її форму. Бувають моделі, просякнуті молекулами срібла, що активізує метаболізм у тканинах та підвищує захисні сили організму.

Чим зимова постільна білизна відрізняється від літньої?

Коли за вікном зима, віддайте перевагу м’яким тканинам, що зберігають тепло: фланелі, махрі або льону. Постільна білизна із фланелі – ідеальний варіант для холодної пори року. Цей щільний матеріал з ворсистою структурою утримує повітря між волокнами, довго зберігаючи накопичене тепло. Махра утворюється шляхом витягування петель із натуральних волокон бавовни або бамбука. Пухнаста й тепла поверхня махрового простирадла чи підковдри дозволяє моментально зігрітися, а не тремтіти у ліжку. Льняний комплект теж вас не розчарує, оскільки матиме відмінні теплоізоляційні властивості.

Створюйте для себе ідеальні умови для якісного відпочинку й насолоджуйтеся приємними снами та ранковою легкістю!

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше