Які гаджети мають бути в розумному будинку?

Розумний будинок — це система управління та автоматизації, що поєднує в собі різні гаджети для дому. Така система керує і сповіщає: про несанкціоноване проникнення в будинок, про витік газу і води, включає сигналізацію, світло та ін. команди на ваш пристрій. Завдання таких гаджетів забезпечити вам безпеку та комфорт, контролювати та повідомляти про поточну обстановку у вашому будинку. Також в розумний будинок входять не лише системи контролю, а й побутова техніка, керована за допомогою бездротового зв’язку.

Майбутнє вже настало, і зробити свій дім розумним може кожен. Давайте разом дізнаємося, які гаджети мають бути в розумному домі.

Що потрібно знати про систему розумного будинку?

Перед тим, як вибрати пристрій, вам необхідно визначитися із завданнями, які розумний будинок вирішуватиме. Найважливішою і сполучною ланкою інтелектуального будинку є хаб — це девайс, який поєднує всі пристрої в будинку, з’єднуючи їх в одне ціле, завдяки чому ними можна керувати віддалено. Далі, все, що вам потрібно, це зібрати та встановити необхідні датчики для вашого будинку, та підключити їх до смартфону, попередньо встановивши спеціальну фірмову програму виробника.

Кращі гаджети для розумного будинку

Найпростіший і корисніший гаджет — це датчик витоку води Xiaomi Aqara Water Leak ZigBee Sensor Global. Цей розумний датчик зафіксує проникнення води на горизонтальних поверхнях і сповістить про витік. Датчик дуже зручний у підключенні та сумісний із додатками Apple Home, та Mi Home.

Датчик руху Xiaomi Aqara Human Body ZigBee Sensor Global – розроблений для того, щоб миттєво розпізнати рух на відстані до 7м. Вбудований датчик освітлення відкриє можливість задати сценарії роботи, що залежать від часу доби.

Нічний світильник Xiaomi Yeelight Motion Sensor Rechargeable Nightlight – дуже компактний та мобільний світильник, який можна встановити у зручному для вас місці. Він оснащений світлочутливими інфрачервоними датчиками, завдяки яким включається автоматично.

Датчик відкриття дверей/вікна Xiaomi Aqara Door Sensor – ще один із супер корисних і необхідних девайсів у кожному будинку. Пристрій надішле вам повідомлення на телефон про те, закриті або відкриті вікна через програму MiHome. При відкритті вікон або дверей датчик включає підсвічування або сигналізацію. Розумний девайс сполучається з іншими пристроями через шлюз Mijia Multifunctional Gateway. Він складається із двох частин і працює за принципом чутливості до зміни магнітного поля. Радіус спрацьовування – 22 міліметри.

Комплексним та просунутим рішенням для всього будинку стане професійна система безпеки від компанії Ajax.

У їхній стартовий набір StarterKit входить все необхідне для захисту від проникнення у ваш будинок:

  • датчик відкриття дверей;
  • датчик руху;
  • брелок-пульт із тривожною кнопкою;
  • хаб, що управляє системою.

При проникненні грабіжника система моментально передає тривогу вам на смартфон та на пульт охоронної компанії.

Підсумуємо:

Розумний будинок — це мастхев у кожному приміщенні. Сьогодні це більш ніж просто потреба. Всі функції, які виконує інтелектуальний будинок – це дуже зручно та безпечно. Контроль витоку газу, води, проникнення зловмисників у приміщення, відеоспостереження — це те, що ви отримуєте, коли купуєте таку систему.

Де купити гаджети для розумного будинку?

Купити гаджети для розумного будинку можна в інтернет-магазині SKAY.UA, оформивши покупку через кошик, залишивши заявку на зворотний дзвінок або зателефонувавши за номером, вказаним на сайті. Ми маємо широкий асортимент товарів для дому та інші сучасні гаджети. Для постійних клієнтів діють знижки. Актуальні ціни можна дізнатися на нашому сайті.

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше