Ілон Маск оголосив про презентацію роботаксі від Tesla, що відбудеться 8 серпня

Попри занепад продажів і прибутку Tesla, Ілон Маск (Elon Musk), генеральний директор компанії, оголосив про майбутню презентацію роботаксі 8 серпня.

Цю заяву було зроблено незабаром після того, як Маск звинуватив Reuters у брехні про плани Tesla відмовитися від виробництва недорогого електромобіля вартістю $25,000 і зосередити всі зусилля на роботаксі. Раніше того самого дня Reuters, посилаючись на анонімні джерела і внутрішні документи, повідомив, що Tesla відмовляється від планів зі створення дешевшого електромобіля і натомість зосередить ресурси на планованому роботаксі. Маск спростував ці твердження, не наводячи при цьому жодних доказів.

Маск уже багато років обіцяє автономні можливості для автомобілів Tesla. У 2016 році він заявив, що Tesla самостійно їздитиме країною до кінця 2017 року (цього не сталося). У 2019 році він обіцяв запустити перші роботаксі компанії в рамках ширшого бачення автономної мережі каршерінгу у 2020 році (цього теж не сталося). Кілька років потому він заявив, що роботаксі без керма і педалей з’явиться на ринку до 2024 року.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше