Instagram презентував понад 20 нових фільтрів та інші корисні поліпшення

Популярна соціальна мережа Instagram отримала оновлення з низкою поліпшень, які покликані надати користувачам більше можливостей для редагування свого контенту перед публікацією.

Про це повідомляє видання MacRumors.

Instagram додав понад 20 нових фільтрів, які можна використовувати для налаштування зовнішнього вигляду зображень. Деякі фільтри додають тонкі зміни кольору, а інші повністю змінюють зовнішній вигляд, додаючи розмиття та інші ефекти. Усі фільтри мають повзунок інтенсивності.

Поряд із новими фільтрами було спрощено інтерфейс публікації. Знаходити певні зображення у фотоплівці стало простіше завдяки поліпшеному попередньому перегляду та можливості масштабування, а також пошуку за ключовими словами.

Instagram використовує свою модель штучного інтелекту Segment Anything, щоб дати користувачам можливість створювати власні стікери зі своїх або вподобаних фотографій і відео. Ця функція тестується, тому може бути доступна деяким користувачам.

Оновлення вийшло 15 листопада 2023 року. Для його встановлення потрібно завантажити найостаннішу версію клієнта з Google Play або App Store.

Джерело gsminfo

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше