Instagram запустив власного чатбота на базі штучного інтелекту

Meta, раніше відома як Facebook, впровадила свій ШІ-чатбот Meta AI в особисті повідомлення Instagram. Цей крок послідував за впровадженням чатбота на інших платформах, таких як Facebook Messenger і WhatsApp.

Meta AI, представлений у вересні 2023 року, використовує генеративний штучний інтелект, щоб відповідати на запитання, складати вірші та навіть створювати зображення на основі текстових підказок. Хоча Meta AI ще не доступний усім користувачам, деякі помітили, що він з’явився в рядку пошуку Instagram.

Тестування, проведене Engadget, показало, що користувачі можуть працювати з Meta AI так само, як і з повідомленнями друзів, запитуючи визначення слів, заголовки статей або навіть зображення конкретних тем, наприклад, собак на скейтбордах. Судячи зі спостережень, Meta інтегрує один і той самий чатбот в усі свої додатки з аналогічними функціями на різних платформах.

Джерело itechua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше