Instagram збільшив мінімальний денний ліміт використання програми до 30 хвилин

Соціальна мережа Instagram скоригувала можливість встановлення мінімального тимчасового ліміту на використання соцмережі – якщо зовсім недавно можна було встановити обмеження 15 хвилин на день, то тепер цей час збільшився до 30 хвилин. Невелика, здавалося б, зміна може свідчити про важливі процеси, що проходять у надрах групи Meta.

Ще у 2018 році компанія оголосила про запровадження спеціальної функції для деяких регіонів. Користувачі, які надто захоплюються переглядом стрічки в Instagram, могли задати тимчасовий проміжок, через який вони будуть отримувати повідомлення, що нагадують про необхідність відволіктися на іншу діяльність. Але якщо раніше мінімальний тимчасовий відрізок становив 15 або навіть 10 хвилин на день, то тепер він збільшений до 30 хвилин. Доступні й інші варіанти, що дозволяють використовувати програму до 3 годин без нагадувань, або не включати їх зовсім.

Зміна інтерфейсу відбулася через кілька тижнів після того, як Meta прозвітувала про зменшення кількості щоденних користувачів — вперше в історії компанії. Не виключено, що таким простим заходом бізнес має намір частково підняти рівень залученості користувачів.

Примітно, що на момент появи тимчасових лімітів у 2018 році компанія заявляла: «Мова не лише про те, скільки часу люди проводять у Facebook та Instagram, а й про те, як вони проводять цей час. Наша відповідальність – відкрито говорити про те, як час, проведений онлайн, діє на людей – і ми сприймаємо цю відповідальність дуже серйозно. Ці нові інструменти стали важливим першим кроком, і ми маємо намір продовжувати нашу роботу для того, щоб сприяти безпечним, добрим та готовим підтримати спільнотам для кожного».

Джерело neowin

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше