Інститут книги презентував інтерактивну мапу книгарень України

Український інститут книги презентував інтерактивну мапу книжкової системи України, яка має сприяти популяризації читання та наблизити книжку до читача.

Карта працює на базі Google Maps. Наразі вона містить інформацію про 447 книгарень. Найближчим часом на мапу нанесуть шари з літературними музеями та книжковими фестивалями.

Автори ініціативи просять користувачів долучитися до актуалізації мапи і допомогти зі збором інформації.

Ми плануємо періодично оновлювати дані на мапі, тому команда Українського інституту книги буде вдячна, якщо ви знайдете ще не позначені книгарні й надішлете нам цю інформацію
Український інститут книги

Інтерактивну мапу ствіорила Катерина Плевако, студентка Навчально-наукового інституту філології КНУ ім. Тараса Шевченка. Над створенням концепції та реалізацією проєкту працювала Віра Карасьова, провідна фахівчиня відділу промоції читання Українського інституту книги.

Інтерактивна мапа книгарень доступна за посиланням.

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше