iOS 18 обіцяє стати наймасштабнішим оновленням за всю історію мобільної ОС

Анонс iOS 18 заплановано на червневу конференцію WWDC, і це буде велике оновлення з безліччю нових функцій штучного інтелекту. Apple розглядає iOS 18 як «одне з найбільших оновлень iOS, якщо не найбільше в історії компанії».

Apple сподівається, що iOS 18 може стати її найбільш «амбітним і переконливим» оновленням за останні роки, передає 9to5mac. На додаток до основних нових функцій штучного інтелекту, в iOS 18 на iPhone матиме «набагато більше». «Керівник відділу розробки програмного забезпечення Apple Крейг Федерігі минулого року сказав співробітникам, що ОС під кодовою назвою Crystal матиме амбітні зміни в усіх аспектах», — повідомляє Марк Гурман із Bloomberg.

Мені сказали, що нова операційна система розглядається в компанії як одне з найбільших оновлень iOS. З огляду на це, конференція для розробників Apple у червні має бути дуже цікавою.

Гурман раніше повідомляв, що Apple планує низку нових інтеграцій ШІ в iOS 18:

  • Оновлена версія Siri, яка є більш інтелектуальною і здатна використовувати переваги нової системи ШІ, що містить технологію великих мовних моделей.
  • Інтеграція ШІ в додаток «Повідомлення», який може «задавати питання і автоматично доповнювати речення».
  • Нові функції ШІ для Apple Music для створення «автоматично згенерованих плейлистів».
  • Інтеграція генеративного ШІ в програми iWork, зокрема Keynote і Pages.
  • Додавання функцій генеративного ШІ в Xcode, щоб розробники могли «швидше писати нові застосунки».

Наразі немає жодних додаткових подробиць про інші нові функції в iOS 18.
Проте, очевидно, що Apple планує змінити не лише функції штучного інтелекту.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше