Іспанія передала для ЗСУ медичні бронемобілі (фото)

Україна отримала дві евакуаційні карети переднього краю, котрі створено на базі основної колісної броньованої бойової машини Pegaso 3560 BMR.

Про це повідомив міністр закордонних справ, ЄС і співробітництва Іспанії Хосе Мануеля Альбареса.

Машини передала нашій країні Іспанія. Техніка виготовляється на підприємстві Santa Bárbara Sistemas. Машини не нові, але їх модифікація проходила на профільному підприємстві. БТР вже були в експлуатації, а потім їх було перероблено під медичні цілі та передано Україні.

Pegaso 3560 BMR має колісну формулу 6х6. Машини є на озброєнні армії Іспанії декілька десятиліть і гарно себе зарекомендували. Вибір техніки погоджувався з нашими військовими медиками. Тому вибір пав саме на цю модель.

Вага машини 15,4 тони. Броня в 10 мм по бортах і даху та 40 мм попереду захищає від вогню стрілецької зброї та осколків артилерійських снарядів і мін. За оцінками, вона стійка до вогню автоматів калібру 7,62 мм, а спереду витримає вогонь з великокаліберного кулемета навіть до 14,5 мм.

В десантний відсік може помістить 11 чоловік, але перероблена версія медичної карети вміщує менше. Зовнішній вигляд машини також отримав нове забарвлення визнане на всіх континентах планети для гуманітарних машин ООН з нанесеними на борт зображеннями червоного хреста.

В комплектацію машини увійде кисневе обладнання, іммобілізаційні апарати, кардіореспіраторні монітори, дефібрилятор, апарат для серцево-легеневої реанімації, шини, нашийники тощо.

Джерело wheel-news

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше