JetBrains — розробник мови програмування Kotlin — призупиняє продажі в росії та білорусі

Чеська компанія JetBrains, яка займається розробкою програмного забезпечення, повідомила про зупинення своєї діяльності в росії та білорусі через вторгнення в Україну. У своєму зверненні гендиректор Максим Шафіров відкрито засудив дії російського уряду та підтримав українців, зокрема і серед співробітників.

JetBrains на невизначений термін призупинить всі продажі в росії та білорусі, а також дослідження та розробки на території росії.

JetBrains відома в першу чергу як розробник мови програмування Kotlin — входить до топ-10 найпопулярніших мов програмування за версією DOU. Також до продуктового портфоліо JetBrains входить інтегроване середовище розробки для Java IntelliJ IDEA та засоби розробки для інших популярних мов програмування — C#, F#, C++, Ruby, Python, PHP та JavaScript.

JetBrains була заснована у Празі у 2000 році трьома російськими програмістами: Сергієм Дмитрієвим, Євгеном Бєляєвим та Валентином Кіпятковим. У компанії 9 офісів по всьому світу, три з яких — російські. Шафіров зазначив, що багато співробітників JetBrains у росії вже покинули країну. Водночас він не уточнив, чи планує JetBrains повністю вийти з російського ринку та закрити офіси там.

Джерело ITC

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше