Кардинально відрізняється від “радянщини”. Українські військові розповіли про переваги танка Leopard 2

Німецький танк Leopard 2 кардинально відрізняється від радянської техніки. Танкісти 47-ої окремої механізованої бригади “Ма́ґура”, які ведуть активні наступальні дії на Запорізькому напрямі, поділилися своїми враженнями в інтерв’ю.

Командир танку Leopard 2A6 зазначив переваги техніки, серед яких маневреність та висока потужність двигуна. Танк важить 62,3 тонни, але завдяки турбодизелю з питомою потужністю 24 к.с./т він може рухатися досить швидко.

Навідник танка відзначив високу якість оптики й назвав її “”просто шикарною” та здатність бачити цілі на відстані 4-5 км, включаючи живу силу. Також важливими він назвав стабілізацію гармати та плавність ходу, що покращують точність вогню та спрощують прицілювання.

“Ми можемо їхати на великій швидкості, 50-60 км/год по пересічній місцевості і я можу вести ціль”, – розповів навідник німецького танка.

Навідник також відмітив, що машина радує ергономікою завдяки більшому внутрішньому простору та вищому рівню захисту, що підвищує шанси на виживання екіпажу на полі бою.

“У порівнянні із радянськими танками, ситуація, коли детонує весь боєкомплект й екіпаж машини зникає у вибуху, який зносить башту, у західних машинах неможлива”, – сказав танкіст.

Раніше зазначалося, що протягом 13 тижнів від початку контрнаступу на півдні та сході України, українська армія понесла лише п’ять втрат серед 71 танка Leopard 2.

Джерело СтратКом ЗСУ

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше