Хbox офіційно запрацює в Україні

У Мінцифрі домовилися з компанією Microsoft про офіційний запуск сервісів Xbox в Україні. Такої домовленості було досягнуто під час переговорів з президентом Microsoft Бредом Смітом на форумі у Давосі.

“Домовилися про те, що Xbox буде офіційно зареєстровано в Україні. Нарешті з’явиться можливість зареєструвати український аккаунт та буде доступна українська мова” – заявили у Мінцифрі.

Microsoft також допоможе Україні документувати воєнні злочини рф та вже співпрацює з командою ООН щодо обміну інформації про збитки від війни в Україні.

Своєю чергою Бред Сміт зазначив: “Microsoft підтримував і буде підтримувати Україну далі”.

У Microsoft підрахували, що своїми ініціативами надали Україні цифрової підтримки на 242 млн дол. Сюди входять фінансові гранти, промокампанії, безоплатний доступ до продуктів та сервісів компанії.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше