Кіборги серед нас: Ілон Маск поділився сенсаційними результатами вживлення чипу людині

Перший пацієнт-людина, якому імплантували мозковий чип від Neuralink, повністю одужав і здатний керувати компʼютерною мишею, використовуючи силу думки, повідомив засновник стартапу Ілон Маск, пише Reuters.

«Прогрес хороший, і пацієнт, схоже, повністю одужав, без будь-яких побічних ефектів, про які нам відомо», – повідомив Маск.

За його словами, перший пацієнт здатен керувати компʼютерною мишею силою думки.

Маск сказав, що Neuralink тепер намагається добитися від пацієнта якнайбільшої кількості натискань кнопок миші.

Минулого місяця фірма успішно імплантувала чип своєму першому пацієнтові-людині, після того, як у вересні отримала схвалення на набір людей для випробувань.

У дослідженні використовується робот, який хірургічним шляхом поміщає імплантат у область мозку, яка контролює намір рухатися, повідомила Neuralink, додавши, що початкова мета полягає в тому, щоб дати людям можливість керувати компʼютерним курсором або клавіатурою, використовуючи свої думки.

Маск має великі амбіції щодо Neuralink, заявляючи, що це сприятиме швидкій хірургічній установці її чіпових пристроїв для лікування таких захворювань, як ожиріння, аутизм, депресія та шизофренія.

Neuralink, вартість якої торік оцінювалася приблизно у $5 млрд, неодноразово стикалася із закликами до перевірки її протоколів безпеки.

Джерело forbes

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше