Коли в Україні настане тепла весна – прогнози бабака з Харківщини

Харківський бабак відповів, яка суперсила допоможе українцям перемогти у війні з РФ

Українцям допоможуть єдність та терпіння.
Харківський бабак Тимко ІІІ, який сьогодні спрогнозував настання теплої весни через шість тижнів, вважає, що допомогти українцям перемогти у війні проти Росії допоможуть єдність та терпіння.

Вже за традицією бабак дає ще один прогноз – відповідає на соціально важливі та найчастіше жартівливі питання.

Цього разу його запитали про те, яка суперсила допоможе українцям виграти війну. Відповідь Тимка III виявилася дуже мудрою – терпіння, повідомляє Об’єктив.

За інформацією видання Думка, перед віщуном поклали військову каску, фігурку почекуна та карту України. Бабак побіг у бік почекуна та карти. Це означає, що допоможуть Україні перемогти у війні проти Росії єдність і терпіння.

Яку весну бабак Тимко ІІІ навіщував цьогоріч
2 лютого у світі святкують День бабака. В Україні вже традиційно свій прогноз стосовно того, коли настане тепла весна, дає харківський бабак Тимко ІІІ.

Сьогодні його розбудили на біостанції Каразінського університету в селі Гайдари на Харківщині. Бабак не побачив своєї тіні, а це означає, що весна буде ранньою та настане через шість тижнів.

Джерело unian

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше