Компанія SAS представила квадрокоптер оснащений ракетною установкою (відео)

Компанія SAS вперше продемонструвала конфігурацію роторного безпілотника SARISA SRS-1A із ракетною установкою RL275-1S. Представники компанії повідомили, що система викликає підвищений інтерес з боку України та інших країн.

«Це унікальна система. Ракети, як правило, запускаються з великих вертольотів, таких як Апач і Кобра. Ми пропонуємо альтернативне рішення, запуск ракет за допомогою дронів», – сказав віце-президент з технологій SAS Фотіс Кампіотіс.

Кінетична тяга ракетної установки вимагає ефективного стабілізатора, щоб утримувати дрон у рівновазі під час стрільби для ураження мети. «У задній частині БПЛА знаходиться система, яка поглинає більшу частину кінетичної енергії, що виробляється при стрільбі, яка є механізмом поглинання», – сказав розробник технологій SAS Крістос Христу.

Успішних випробувань запуску ракети було проведено влітку 2023 року. Французька фірма Thales є постачальником ракет для технології SAS

«Це високоточна зброя, бо вона здатна вражати мету з високою точністю, з відстані кількох кілометрів. Система радіокерована в межах прямої видимості, але вона також може мати супутниковий зв’язок для розширеного застосування», – сказав Кампіотіс.

SARISA SRS-1 A може бути оснащена однією або двома пусковими установками ракет Hydra 70 діаметром 2,75 дюйма / 70 мм. Квадрокоптер може керуватися або великою станцією управління виробництва SAS для складніших операцій, або невеликим готовим контролером.

Джерело building-tech

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше