Кому зі студентів загрожує мобілізація – міністр освіти дав відповідь

Мобілізація в Україні буде обов’язковою для чоловіків віком від 30 років, які вступили до вишу та здобувають непослідовну вищу освіту, згідно з законопроєктом № 9672, який був зареєстрований у Верховній Раді.

Міністр освіти Оксен Лісовий підкреслив важливість того, що освіта не має бути лише імітацією та лазівкою. Він наголосив, що навчання може бути актуальним на будь-якому етапі життя, і вступ до університету не має ставати просто формальним актом для отримання певних переваг та бонусів.

“Сьогодні ж ми маємо тенденцію, коли люди використовують вступ до університетів як легальний, але все ж таки нечесний спосіб уникнути мобілізацію”, – зазначив Лісовий.

Міністр зазначає, що законопроєкт під №9672, який наданий на розгляд Верховній Раді, має врегулювати це питання. Він дозволяє мобілізовувати студентів віком понад 30 років, які здобувають другу вищу освіту.

Мобілізація студентів після 30

Згідно із запропонованими змінами, які несе цей законопроєкт, відстрочення від мобілізації не поширюється на чоловіків, які є старше 30 років і одночасно вступають до закладу освіти з метою здобуття непослідовної вищої освіти.

Кого зі студентів не будуть мобілізувати

“Натомість відстрочка зберігатиметься для студентів-чоловіків, які ще не досягли 30 років і здобувають послідовну освіту, а також для педагогічних працівників, які працюють у закладах освіти (за основним місцем роботи не менш як на 0,75 ставки)”, – йдеться в повідомленні міністра освіти.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело Оксен Лісовий
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше