Користувачам Microsoft Edge став доступний безкоштовний VPN

Близько двох років тому північноамериканська корпорація Microsoft розпочала тестування фірмового VPN-сервісу для веб-оглядача Edge. Він був інтегрований розробниками софтверного гіганта в Windows. Жодних офіційних анонсів з приводу появи в браузері безкоштовного VPN-сервісу до теперішнього часу від корпорації зі США не було. Тим часом багатьом користувачам Edge він уже доступний.

Edge Secure Network стала доступна всім охочим, а не тільки учасникам програми Edge Insiders. Обсяг трафіку, який можна “прогнати” через інтегрований у веб-оглядач VPN-сервіс, обмежений на рівні 1 ГБ. Платити за використання сервісу не потрібно. Вартість послуг VPN після перевищення ліміту в 1 ГБ корпорацією не називається.

Варто зазначити, що вибрати сервер у конкретній державі світу в Edge Secure Network не можна. Користувачам браузера доступні три режими роботи VPN: для всіх веб-ресурсів, для обраних і “оптимізований”. У разі активації “оптимізованого” режиму браузер проганятиме весь трафік через VPN під час підключення до веб-ресурсів із простроченими сертифікатами, а також до незахищених і загальнодоступних мереж.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше