Користувачі “Дії” можуть отримати рік безкоштовного VPN

Фаундери KeepSolid пропонують безкоштовний апплет VPN Unlimited, призначений для захисту користувацьких пристроїв і обходу блокувань. Для його отримання достатньо пройти верифікацію. Зробити це можна за допомогою “Дії”.

Ініціатива з надання кожному українцю безоплатного доступу до VPN була запущена компанією наприкінці літа минулого року. Передбачалося, що термін дії акційної пропозиції складе один рік. У 2023 році команда KeepSolid вирішила пролонгувати її ще на один рік.

На додачу до VPN Unlimited українські користувачі зможуть безкоштовно отримати на рік утиліту Passwarden, призначену для зберігання паролів та інших конфіденційних даних у браузері.

Для активації підписки необхідно виконати такі дії:

  • Створити акаунт тут.
  • Ввійти в особистий кабінет.
  • Вибрати Diia.Signature.
  • Відсканувати QR-код за допомогою апплету “Дія”.
  • Ввійти в аплети VPN Unlimited та Passwarden.
  • Користувачі “Дії” можуть отримати рік безкоштовного VPN

Після початку вторгнення затребуваність VPN-сервісів з боку українських користувачів збільшилася в кілька разів. Найбільшим попитом вони користуються серед жителів окупованих рф територій.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше