Космічна краса, астронавтка NASA поділилася неймовірними знімками полярного сяйва

Астронавтка NASA Жасмін Могбелі зробила знімки зеленого полярного сяйва з Міжнародної космічної станції (МКС), повідомляє Space.

«Полярні сяйва звідси вражають»
Жасмін Могбелі

Могбелі побачила полярне сяйво 15 лютого. Вона зауважила, що це був один з найяскравіших моментів її космічної місії.

Полярне сяйво виникає на Землі, коли Сонце спрямовує енергетичні частинки у верхні шари земної атмосфери. Магнітне поле планети, в свою чергу, направляє ці заряджені частинки до полюсів, де вони взаємодіють з атмосферою Землі, що призводить до яскравого світіння.

Наразі астронавти на борту МКС можуть частіше спостерігати полярні сяйва, оскільки Сонце наближається до 11-річного максимуму своєї активності. Більше спалахів і викидів корональної маси, призводять до появи більшої кількості полярних сяйв.

«Кожного разу, коли я дивлюся в ілюмінатор, я в захваті. Кожного разу краєвид трохи відрізняється, навіть якщо ми пролітаємо над тією ж частиною Землі. Чи то інше світло, чи хмари, чи пори року, чи кут падіння сонця — кожного разу я дивуюся тому, наскільки жива і прекрасна наша планета»
Жасмін Могбелі

Джерело speka

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше