«Київстар» пропонує супутниковий інтернет від OneWeb як альтернативу Starlink

Український оператор зв’язку «Київстар» стане офіційним представником британської компанії OneWeb в Україні. Це дозволить надавати послуги високошвидкісного широкосмугового супутникового інтернет-доступу. Отже, українці отримають альтернативу Starlink від SpaceX. Про це розповів B2B-директор «Київстар» Костянтин Вечір на BUSINESS WISDOM SUMMIT.

«Зараз ми тестуємо з деякими силами оборони технології OneWeb. Ми будемо офіційним представником компанії в Україні. Також зможемо пропонувати ці послуги бізнесу», – сказав Костянтин Вечір.

За словами керівника, OneWeb має власну супутникову мережу і може забезпечити високошвидкісний супутниковий інтернет, зокрема в нестандартних умовах.

«Ми розуміємо і маємо запити… від спеціальної сфери Збройних Сил України до того, що Starlink не виконує, не завжди виконує тих завдань, на яке покладає на неї бізнес або оборона. Це — надання зв’язку в критичних умовах», – додав Костянтин Вечір.

Раніше гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський повідомляв, що під час масованих обстрілів і перебоїв з енергопостачанням в Харкові, які виникли внаслідок руйнувань об’єктів критичної інфраструктури, в «Укрпошти» виникли проблеми з роботою Starlink. З’ясувалося, що термінали Starlink не працюють у зоні активності засобів радіоелектронної боротьби.

Компанія OneWeb має близько 550 низькоорбітальних супутників і планує запустити десятки інших за допомогою ракет SpaceX.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше