“Київстар” скасовує оплату за тариф на наступний місяць для всіх користувачів: подробиці

Оператор звʼязку «Київстар» скасовує наступну планову плату за тариф для своїх користувачів. Також компанія виділяє 100 мільйонів гривень на потреби ЗСУ.

Про це повідомили в пресслужбі компанії.

Звільнення від тарифу стосуються:

  • абонентів передплати, контракту і контрактних абонентів з послугою «Домашній Інтернет» з 22 грудня 2023 по 21 січня 2024;
  • бізнес-клієнтів на послуги мобільного та фіксованого звʼязку з 1 січня 2024 по 31 січня 2024;
  • користувачів «Домашнього Інтернету» та «Все Разом» з 1 січня 2024 по 31 січня 2024.

Напередодні «Київстар» повідомив, що відновив усі послуги на території України та за кордоном. Останньою відновленою послугою став міжнародний роумінг. Тепер усі послуги працюють без обмежень.

  • 12 грудня оператор «Київстар» зазнав масштабної хакерської атаки, через що в абонентів зник звʼязок та інтернет. Відповідальність за атаку взяло на себе російське угруповання «Солнцепек».
Джерело babel

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше