“Київстар” з лютого піднімає ціну на одну з найпопулярніших послуг

Йдеться про послугу для корпоративних клієнтів.
Мобільний оператор Київстар оголосив про зміну умов використання сервісів Viber розсилок для корпоративних клієнтів. Про це йдеться у повідомленні “Київстару”.

Зазначається, що з огляду на економічні та ринкові умови, а також розширення можливостей сервісів Київстар переглянув вартість деяких тарифних пропозицій для бізнес-клієнтів.

“З 1 лютого 2024 року збільшується вартість розсилки Viber-повідомлень для корпоративних клієнтів, які здійснюють комерційні розсилки”, – зазначають у Київстарі.

Детальнішу інформацію про зміни клієнти можуть дізнатися, звернувшись до персонального менеджера Київстар або за номером 0800 303 466 (дзвінки безкоштовні з номерів мереж фіксованого та мобільного зв’язку України).

Нагадаємо, що зараз у компанії ціни на тарифи з передоплати на 2024 рік коливаються від 125 до 500 грн. Для бізнес-клієнтів є 5 пакетів послуг, вартість яких стартує від 200 і досягає 1 000 грн на місяць.

Повідомлялось, що відповідальність за кібератаку 12 грудня проти мобільного оператора “Київстар” взяла на себе російська організація хакерів “Сонцепек” . Свої дії вона пояснила тим, що компанія нібито забезпечує зв’язок ЗСУ, держоргани та силові структури України. У “Київстарі” згодом підтвердили, що атаку було здійснено через скомпрометований обліковий запис одного зі співробітників.

Джерело zn.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше