Китайська компанія пропонує фейковий iPhone 14 Pro Max за 10% від вартості оригіналу

Китайці пропонують копію iPhone 14 Pro Max на 90% дешевше від оригіналу. Про появу підробки повідомляє медіа-портал Techgoing.

Вартість презентованого цього місяця “вінця творіння” Apple, залежно від регіону, варіюється від $999 у США до $1700+ в Індії. На китайських платформах електронної комерції засвітився фейковий клон під назвою i14 Pro Max. Відрізнити підробку від оригіналу з першого погляду можуть далеко не всі.

В описі копії міститься така інформація про її можливості:

  • дисплей 6,51″;
  • пам’ять 3/32 Гб;
  • підтримка LTE-мереж.

За цей псевдо-яблучний мотлох розробник просить всього 520 юанів або $72 у перерахунку на USD. За запевненнями китайських любителів “кидати понти”, запропонована ціна – сущий мізер за можливість справити враження на приятелів. При цьому використовувати девайс як основний пристрій категорично не рекомендується з цілком очевидних причин.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше