Lenovo готує унікальний ноутбук із прозорою кришкою та екраном (екслюзивні фото)

На виставці Mobile World Congress 2024 у Барселоні, яка відбудеться з 26 по 29 лютого, Lenovo представить серію нових ноутбуків, включаючи один з унікальним прозорим дисплеєм.

За інформацією від Windows Report, який опублікував перші зображення цього ноутбука, пристрій матиме безрамковий дизайн з майже повністю прозорою кришкою в неактивному стані. Нижня частина ноутбука також слугуватиме дисплеєм для сенсорної клавіатури, створюючи враження, що кнопки з підсвічуванням прикриті склом у закритому положенні. Пристрій буде належати до серії ThinkBook, а наявність клавіатури з цифровим блоком говорить про те, що діагональ екрану складе 15 або 16 дюймів. ОС буде Windows 11. Інших подробиць про характеристики немає, але зазвичай для таких пристроїв (концептів) вибирають найсучасніші платформи Intel.

Це може бути лише концепт, але Lenovo вже мала успіх з подібними інноваціями в минулому, наприклад, з ноутбуком Yoga Book 9i, який спочатку теж був концептом, але пізніше вийшов у серійне виробництво.

 

Джерело gadgettendency

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше