Лінійка iPhone 16 отримає два нових кольори замість білого та «синього титану»

Аналітик Мінг-Чі Куо поділився своїми очікуваннями щодо колірних варіантів лінійки Apple iPhone 16. Він стверджує, що два нових кольори повинні замінити два з існуючих відтінків.

Куо написав в X (раніше Twitter), що iPhone 16 Pro та iPhone 16 Pro Max будуть доступні в чорному, білому або сріблястому, сірому або «натуральному титані» і рожевому кольорах. Фактично це означає, що опцію «синій титан», доступну для iPhone 15 Pro, буде скасовано та замінено новим рожевим кольором. Це відображає попередні чутки, що виникли в Китаї, згідно з якими існуючий колір Blue Titanium буде виключено з лінійки iPhone 16 Pro на користь нового «рожевого» титанового кольору.

Водночас iPhone 16 та iPhone 16 Plus, очевидно, будуть пропонуватися в чорному, зеленому, рожевому, синьому та білому кольорах. iPhone 15 й iPhone 15 Plus доступні в чорному, зеленому, рожевому, синьому та жовтому кольорах. Це означає, що білий замінить жовтий, а інші кольори залишаться незмінними.

Куо зазначив, що Apple може перейменувати деякі існуючі кольори, як, наприклад, коли вона змінила «білий» iPhone 12 на «зоряне світло» iPhone 13. Разом з тим, якщо назви кольорів не змінено, фактичний тон і зовнішній вигляд можуть виглядати інакше.

Очікується, що модельний ряд iPhone 16 буде анонсований восени.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше