Літаки-розвідники AWACS перекинуть до кордону України

Незабаром до Бухареста прибудуть літаки-розвідники AWACS. Їхнім постійним місцем дислокації є Німеччина. Через військову активність рф керівництво NATO вирішило перекинути AWACS ближче до кордону України.

На румунську авіаційну базу Отопені повітряні судна прибудуть 17 січня. З їхньою допомогою NATO посилить свою присутність у регіоні. В альянсі вважають розв’язану Кремлем війну незаконною. Вона становить загрозу для безпеки в ЄС. Згідно із заявою офіційного представника NATO Оани Лунгеску, у росії не повинно виникнути й тіні сумніву в тому, що альянс сповнений рішучості забезпечити захист кожного дюйма своєї території.

Натовський літак-розвідник AWACSAWACS несе на борту систему дальнього радіолокаційного виявлення. Він здатний ідентифікувати повітряні судна противника на відстані в кілька сотень кілометрів. На авіабазі в Бухаресті літаки AWACS пробудуть кілька тижнів.

До слова, AWACS може виявляти не тільки літаки, а й ракети, що летять у повітрі. Літаки-розвідники можна використовувати для наведення на цілі засобів перехоплення і ураження.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше