Марк Салліван точно описав сучасні смартфони, коли Стіву Джобсу було трохи більше двох років

Виконавчий директор компанії Pacific Telephone and Telegraph Марк Салліван точно пророкував деякі з функцій сучасних смартфонів ще в 1953 році.

У старій газеті, випущеній за 41 рік до того, як IBM створила перший смартфон IBM Simon (1994), коли творцеві iPhone Стіву Джобсу (Steve Jobs) було трохи більш як два роки, а до появи першої SoC залишався ще 21 рік, була опублікована невелика нотатка, що цитує Марка Саллівана.

Якими будуть телефони майбутнього, це, звичайно, чиста спекуляція. Але мій прогноз: у своїй остаточній формі ми будемо носити телефони з собою, можливо, так само як сьогодні ми носимо наручний годинник. Телефонам не потрібен буде номеронабирач або його аналог. Користувачі зможуть бачити один одного, якщо захочуть під час розмови.

Марк Салліван

Марк також зміг зазирнути в майбутнє досить далеко, щоб спрогнозувати можливу появу програм мовного перекладу:

«Хто знає, але що, якщо він справді зможе перекладати з однієї мови на іншу?».

Салліван помер у віці 89 років, лише через пару років після випуску першого комерційно доступного мобільного телефону Motorola DynaTAC 8000X.

Джерело phonearena

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше