Месенджер, яким користується навіть Маск, стане ще секретнішим

Месенджер Signal тестує нову функцію, яка зробить його ще більш секретним. Це випливає з поста, опублікованого в спільноті Signal.

Месенджер позиціонується розробниками як найбезпечніший додаток для обміну повідомленнями. Наголос у Signal зроблено на конфіденційності. Месенджером користується Ілон Маск. Бізнесмен неодноразово радив підписникам в X наслідувати його приклад.

Нова функція дозволить користувачам Signal використовувати замість телефонних номерів нікнейми. Таким чином, номер не буде видно навіть контактам. Для передачі контактних даних юзерам буде достатньо відправити посилання або QR-код.

Наразі функція заміни телефонних номерів нікнеймами тестується обмеженим колом користувачів. Їм довелося зареєструвати нові акаунти. Спілкуватися учасники тестування можуть тільки з такими ж тестувальниками. Доступу до ширшої аудиторії месенджера у них немає.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше