Meta скасовує кросплатформені чати між Facebook Messenger і Instagram: що зміниться для користувачів

Meta додала кросплатформну інтеграцію Messenger і чату Instagram у 2020 році, однак нині її скасовує.

Як припускає 9to5Google — аби уникнути покарання регуляторів в рамках Закону ЄС про цифрові ринки, який містить вимоги до великих компаній щодо сумісності між платформами обміну повідомленнями.

З середини грудня 2023 року ви більше не зможете розпочати нові чати чи телефонувати друзям Facebook з Instagram і навпаки. Історія попередніх діалогів залишиться, але буде доступною лише для читання. Облікові записи також не зможуть переглядати статус співрозмовника в іншій соцмережі.

ЄС ухвалив Закон про цифрові ринки у 2022 році, як засіб стримування власників платформ від отримання монопольної влади. Якщо компанія перевищить певний поріг доходу, а Європейська комісія визнає платформу надмірно домінуючою, то на бізнес можуть накласти максимальний штраф у розмірі 10% від глобального доходу.

Джерело itc.ua

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше