Mеtro Cash&Carry Ukraine запускає безконтактну систему сканування та оплати товарів у своїх ТЦ

Компанія Mеtro Україна впроваджує інноваційну систему безконтактного сканування та оплати товарів у магазинах. Ця послуга допоможе клієнтам швидко здійснювати закупівлі в ТЦ, уникаючи черг та скупчень на касовій зоні.

Як повідомили RAU у прес-службі компанії, за допомогою безкоштовного мобільного додатка Metro Fast Line на смартфоні (доступний на Android та iOS) або спеціальних сканерів, розміщених на вході в ТЦ, клієнти зможуть самостійно просканувати свої покупки прямо з полиці у торговому залі, провести швидку (менш як хвилину) валідацію візка з товарами на спеціальній ваговій платформі, не викладаючи товар на касову стрічку, та одразу сплатити покупку на стійці самооплати.

«Зручність, швидкість та комфорт при здійсненні закупівель є однією з важливих складових успішного клієнтського досвіду та задоволення наших покупців. Особливо актуально це стало за часів пандемії, коли кожен із нас хоче відчувати себе у безпеці та намагається мінімізувати соціальні контакти. Бажання покращити клієнтський досвід, міжнародну експертизу та відкритий доступ до найкращих світових практик допомагає нашій компанії не лише забезпечувати високі стандарти якості товарів за оптовою ціною, а й запроваджувати інноваційні проекти для клієнтів в Україні. Система безконтактного сканування, зважування та оплати товарів – це унікальне рішення на українському ринку рітейлу і ми пишаємося тим, що Mеtro буде першою компанією щодо його впровадження в Україні, щоб зробити процес закупівель для наших клієнтів ще легшим та швидшим», – розповідає генеральний директор Mеtro Cash&Carry Україна Олена Вдовіченко.

Поки що послуга безконтактного сканування та оплати доступна у пілотному торговому центрі Mеtro Позняки у Києві (проспект П. Григоренка, 43). Компанія планує згодом запустити таку систему і в інших ТЦ в інших містах присутності.

Джерело rau

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше