Microsoft допоможе Україні з відправленням путіна в Гаагу

Днями в Мюнхені відбулася конференція з безпеки. На ній був присутній Бред Сміт, який обіймає в Microsoft посаду віце-президента. Він пообіцяв надати органам прокуратури України безкоштовний доступ до Azure. Про це стало відомо від генпрокурора Андрія Костіна.

Чиновник зазначив, що домовленості про скасування плати за використання хмарної платформи були досягнуті між ним і Смітом у Німеччині. Отримання співробітниками прокуратури доступу до Azure призведе до прискорення процесу збору доказів скоєних російською владою військових злочинів. Прокурорам більше не доведеться вдаватися до використання методів OSINT для встановлення повного ланцюга осіб, які стоять за злочинами. Під методами OSINT заведено розуміти розвідку на базі відкритих даних.

Костін підкреслив, що масштаби скоєних окупантами на території України злочинів змушують прокуратуру користуватися для аналізу доказів сучасними цифровими рішеннями. Генпрокурор подякував керівництву Microsoft за безкоштовний доступ до однієї з найкращих у світі хмарних платформ. За словами чиновника, завдяки щедрому жесту північноамериканського софтверного гіганта можливості українських слідчих у частині розслідування скоєних російськими військовими звірств значно розширяться.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше