Microsoft розпочала тестування оновлення Xbox з українським інтерфейсом

Повільно, але впевнено, корпорація Microsoft продовжує повноцінне впровадження Xbox в Україні. Після травневого анонсу, влітку нарешті почався продаж Xbox Series S. А тепер стало відомо, що компанія працює над додаванням української локалізації в інтерфейс ігрової консолі.

У примітках до випуску чергової версії оновлення прошивки Xbox для учасників програми тестування Xbox Insider розповідається про нововведення нового релізу. Крім деяких нових функцій та виправлень, нова альфа-версія 2211.221017-2200 також містить переклад інтерфейсу консолі українською мовою. Зазначається, що українська тепер доступна для вибору як мови зображення консолі. Хоча її впровадження поки ще не повне. Наприклад, у Store ще не всі елементи показуються українською мовою. Microsoft звертається з проханням до учасників програми Xbox Insider повідомляти про випадки, якщо десь зустрічаються неперекладені рядки або неправильні варіанти перекладу.

Слід зазначити, що це поки що лише попередня альфа-версія оновлення. Пройде ще деякий час, перш ніж нинішня тестова версія 2211.221017-2200 дістанеться до пристроїв користувачів як фінальна релізна версія. Але у будь-якому випадку українську локалізацію Xbox можна лише вітати.

Джерело itc

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше