Міністерство оборони України запускає застосунок Резерв+ для військовозобов’язаних

Міністерство оборони України запускає мобільний застосунок “Резерв+” для військовозобов’язаних, призовників та резервістів. 18 травня, набуває чинності оновлений Закон України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію“, згідно з яким всі чоловіки віком 18-60 років протягом 60 днів — до 16 липня включно, повинні оновити свої облікові дані. Новий застосунок допоможе зробити це в онлайні за допомогою BankID.

Як повідомляє Міноборони, — “Під час оновлення даних направлення на ВЛК видаватися не буде. Таке направлення може бути виписане у разі потреби згодом“.

Застосунок буде доступний для завантаження на смартфонах через App Store та Google Play Market з 18 травня. Також у застосунку з’явиться QR-код, відсканувавши який відповідні представники влади зможуть миттєво отримати інформацію про ваш статус як військовозобовʼязаного, призовника або резервіста. Теоретично це може позбавити необхідності носити з собою військовий квиток, що передбачено новим законом.

Як зазначили у Міноборони, Резерв+ надасть можливість оперативного оновлення даних та доступу до інформації у реєстрі Оберіг. Після оновлення даних у застосунку користувач зможе побачити інформацію з реєстру Оберіг щодо себе. Міністерство оборони України нагадує, що оновити дані можна в офлайні у Територіальних центрах комплектування або Центрах надання адміністративних послуг.

Наразі достеменно не відомо, як буде здійснюватися ВЛК, якщо військовозобов’язаний оновив данні через онлайн застосунок. На сьогодні, для проходження ВЛК, військовозобов’язаний обов’язково має відвідати ТЦК.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше