Міноборони України допустило до експлуатації понад 40 видів нової зброї українського та західного виробництва

Міноборони підтвердило введення в експлуатацію понад 40 нових зразків озброєння і військової техніки за січень на чолі з британською САУ калібру 155 мм і 120-міліметровим самохідним мінометом польського виробництва.

Заступник голови відомства Іван Гаврилюк також відрапортував про прийняття на озброєння у звітний період 8-и нових боєприпасів, низки інноваційних безпілотників і двох типів рятувальних парашутів від українських майстрів. Перерахована вище номенклатура озброєнь прийде на зміну застарілим аналогам радянської збірки.

За словами генерал-лейтенанта, процедура запуску в експлуатацію включає кодифікацію та присвоєння номенклатурного номера НАТО для полегшення прямих закупівель у виробників за кошти держбюджету.

Зазначимо, що Україна вже використовує 155-мм самохідки британського виробництва AS-90 і 120-мм міномети RAK польської збірки.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше