Міноборони заявило про 150 тис людей які оновили свої данні в новоствореному застосунку Резерв+, – але не все так добре

Станом на ранок суботи, 18 травня, після запуску мобільного застосунку Резерв+ щонайменше 150 тисяч людей успішно авторизувалися, ще сотні тисяч запитів – у черзі. Про це повідомляє Міністерство оборони України.

“Станом на зараз 150 000 громадян вже успішно авторизувалися у застосунку Резерв+. І ще сотні тисяч запитів – у черзі”, – йдеться у повідомленні.

Міністерство зазначає, що застосунок захищений від DDOS-атак та намагань ворога його зламати, тому функція авторизації може працювати не у всіх одночасно.

“Технічна команда працює 24/7, виправляє всі помилки та реагує на зауваження. Дякуємо, що показуєте приклад відповідальності! Та нагадуємо, що термін для оновлення даних – 60 днів, тож виконати обов’язок встигнуть всі”, – додали у Міністерстві.

Однак, у соціальних мережах лунають скарги на те, що більшість користувачів не змогли перевірити роботу застосунку. Багато IT спеціалістів повідомляють про численні збої та “сирий” стан програми. Вони висловлюють побоювання, що оновити дані через застосунок вдасться не всім, і припускають, що це може бути зроблено навмисно, щоб збільшити кількість чоловіків, які звертаються до ТЦК.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше