Монітор Samsung Odyssey Neo G8 з підсвічуванням Quantum Mini LED підтримує частоту оновлення 240 Гц

Компанія Samsung Electronics планує представити на виставці CES 2022 ігровий монітор Odyssey Neo G8. Його основою служить увігнута 32-дюймова рідкокристалічна панель роздільною здатністю 4K (3840 х 2160 пікселів). Кривизна панелі дорівнює 1000R, а підсвічування виконане на мініатюрних світлодіодах Quantum Mini LED. Вони в 40 разів менші за існуючі, а слово Quantum говорить про використання запатентованої Samsung технології контролю якості зображення Quantum Matrix.

Максимальна яскравість екрана дорівнює 2000 кд/м2. Рівень яскравості визначається 12-бітним числом, що дозволяє отримати 4096 значень. Коефіцієнт контрастності заявлений рівним 1000000:1.

Монітор оснащений двома входами HDMI 2.1 та одним DisplayPort 1.4. Зручною особливістю є функція Auto Source Switch+, яка автоматично визначає включення джерела сигналу та перемикає монітор на нього.

Джерело videocardz

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше