Monobank пропонує клієнтам “натрусити” грошей для ЗСУ: на них куплять розвідувально-ударні комплекси для ТрО

Monobank додав у своєму додатку новорічну ялинку, щоб користувачі могли хоч трохи відчути новорічний настрій. Але ця ялинка не розважальна, а благодійна.

Як це працює

Ялинка відкриється, якщо двічі свайпнути вправо на головному екрані. Усе, що необхідно від користувачів — потрусити телефоном. За кожні 20 секунд можна “натрусити” певну суму, яку Monobank додасть у спеціальну банку “Довгі РУКИ ТРО”.

Усі зібрані в банку гроші будуть передані фонду “Повернись живим” (Come Back Alive) на збір “Довгі РУКи ТРО”. Благодійний фонд збирає 333 мільйони гривень на купівлю розвідувально-ударних комплексів з мінометів для воїнів з Територіальної оборони.

Також ви можете долучитися до акції та додати до Банку свій внесок.

Серед усіх, хто витрусить кошти або додасть свої в Банку, Monobank розіграє 100 ексклюзивних календарів-стікерів із підписом Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше