Морський дрон Magura V5 став придатним для мінування акваторії

Український оборонпром розробив на базі морського дрона Magura V5 безпілотник, здатний встановлювати міни в акваторії. Українські військові провели десятки операцій за участю дронів-мінерів. У матеріалі NYT стверджується, що саме через це керівництво ЧФ рф ухвалило рішення про перекидання військових кораблів до Новоросійська.

Журналісти американського видання наводять фото стандартної модифікації Magura V5. Як зовні виглядає дрон-мінер, невідомо. До слова, про те, що українські безпілотники навчилися мінувати акваторію, першими повідомили окупанти. На початку грудня у відомчому виданні “Морской сборник” було опубліковано замітку про те, що 14 жовтня на рейді Севастопольської бухти тральщиками було виконано бойове тралення мін.

Перекидання кораблів до Новоросійська почалося якраз у жовтні. Севастопольську бухту покинули майже всі носії “Калібрів”. Якщо вони дійсно були перекинуті в материковий порт через українські дрони-мінери, то ймовірність їхнього повернення до Криму мізерно мала.

До слова, близько тижня тому в росії відбулася презентація безекіпажного катера-камікадзе “Кульбаба”, здатного брати на борт 600 кг вибухівки. Заявлена дальність ходу плавального засобу становить 200 км.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше