На CES 2024 представили MouthPad, який перетворить ваш язик на комп’ютерну мишку (фото)

На виставці CES 2024 представили MouthPad продукт, який дозволить використовувати свій язик як заміну мишки для пристроїв, таких як ноутбук, планшет або телефон.

Про це повідомляє Engadget.

Тачпад виглядає як ортодонтична пластинка і може підключатися до пристроїв через Bluetooth. Він виготовлений зі смоли, що використовується в зубних елайнерах та інших стоматологічних пристроях. MouthPad працює від батареї, яку постачає компанія Varta, що спеціалізується на виробництві медичних батарей.

MouthPad має товщину 0,7 мм, а сама сенсорна панель – 5 мм. В процесі використання пристрою його потрібно виймати під час їжі, але можна спілкуватися, не виймаючи його з рота.

MouthPad може працювати п’ять годин без підзаряджання, а перезаряджання займає близько півтори години. Він використовує функцію Apple Assistive Touch для навігації в iOS, але його можна розпізнати й іншими пристроями як Bluetooth-мишу.

Пристрій вже продається у режимі раннього доступу, а загальний доступ до нього буде надано пізніше цього року. Кожен MouthPad друкується на 3D-принтері, на основі відбитків зубів, які клієнти надсилають під час замовлення.

Фото: Cherlynn Low / Engadget
Джерело liga.net

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше