На Запорізькому напрямку бійці НГУ випробували нові вибухові пристрої для ударних дронів

Бійці підрозділу “ЮНКЕРС” роти ударних БпЛА бригади “Спартан” випробовують декілька видів снарядів, які можна використовувати для FPV-дронів для ураження ворожої піхоти і техніки.

На Запорізькому напрямку в перервах між бойовими завданнями бійці НГУ тренуються та опрацьовують нові тактики протидії ворогу. Так бійці підрозділу “ЮНКЕРС” роти ударних БпЛА бригади “Спартан” випробували нові вибухові пристрої, які можна використовувати в якості заряду для FPV-дронів. Про це повідомляє пресслужба військової частини 3017 НГУ.

“Наразі це випробування, щоб перевірити, чи дієві ці боєприпаси для знищення ворожих цілей. Перевіряємо декілька видів снарядів, такі як осколково-фугасні, гранати та ВОГи. Кожен з них призначений для ураження різних цілей, таких як піхоти і техніки противника”, – зазначає один з членів екіпажу Мекс.

Нацгвардійці зазначили, що багато залежить не лише від розміру та сили вибухового пристрою, але й від навченості та майстерності оператора дрону.

“Щоб просто літати, без будь-яких перешкод і тому подібного, людині достатньо трьох-чотирьох днів, щоб навчитися. А вже, щоб професійно проводити розвідку, виявляти ворога, робити скиди тут вже потрібно багато практики та зусиль. Недостатньо просто літати, треба ще й враховувати багато деталей – це ціла наука”, – розповідає оператор БпЛА на псевдо Греча.

За словами бійців, зараз в них є дрони-камікадзе і Mavic, але вони — розхідний матеріал і потрібні постійно.

“Спочатку проводимо розвідку мавіками, а потім вже знищуємо тими боєприпасами, які саме сьогодні випробовуємо. І для росіян це страшна загроза від нас, бо від них важко сховатись, як піхоті, так і ворожій техніці, тому для нас сьогодні так важливо вдосконалювати свої навички і озброєння”, – розповідає нацгвардієць Флєгма.

Розповсюдження новітніх технологій змушує українських захисників перелаштовуватись, постійно навчатись новому.

Нагадаємо, що ЗСУ розповіли про успіхи дронів Backfire за рік роботи. Близько 60% бойових вильотів українські дрони Backfire здійснили у другому кварталі 2023 року.

Джерело focus

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше