Над Іспанією помітили невідомий об’єкт який сприйняли як балістичну ракету (відео)

Нещодавно над Каталонією, Іспанія, було помічено невідомий об’єкт, що пролетів у напрямку півдня і впав у море біля Валенсії. Початкові припущення вказували на можливість того, що це могла бути балістична ракета, викликаючи занепокоєння серед місцевих жителів та спостерігачів.

За повідомленням “Європейської правди”, з посиланням на El Mundo, свідчення про проліт невідомої “вогняної кулі” зафіксовано декількома відеоспостережними станціями, після чого вчені почали детальне дослідження зображень для визначення походження об’єкта.

Іспанська національна дослідницька рада (CSIC) надала офіційне спростування гіпотези про балістичну ракету, заявивши, що спостережуваний об’єкт, швидше за все, був штучним — супутником або фрагментом космічної ракети, який повертався із земної орбіти.

Хосеп Марія Тріго, координатор Мережі дослідження болідів і метеоритів при Інституті космічних наук, який входить до складу CSIC, наголосив на тому, що такі “повторні входження” космічного сміття в земну атмосферу стають дедалі більш звичним явищем.

Ця подія стала частиною ряду інцидентів, що включає виявлення фрагментів, схожих на дрон, на території Румунії біля річки Дунай і кордону з Україною, а також порушення польського повітряного простору маневреною ракетою, запущеною авіацією дальньої дії росії, яка атакувала українське цивільне населення в ніч проти 24 березня.

Такі інциденти змушують європейські держави з особливою увагою стежити за повітряним простором, враховуючи потенційні загрози, які можуть виникнути через конфлікти та військову активність в регіоні. Особливе занепокоєння викликають дії росіян в Україні, показуючи європейцям що для окупаційних військ путіна цілями є увесь Захід, включаючи цивільне населення.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше