«Нафтогаз» та «Укрпошта» заявили про масштабну кібератаку

Нафтогаз зафіксував масштабну кібератаку на свої дата-центри. Водночас Укрпошта заявила, що в її ІТ-системах відбувся значний технічний збій.
Спочатку Нафтогаз повідомив про масштабну кібератаку на один із дата-центрів, який використовують Газмережі, через що сайти філій національного оператора та кол-центр не працюють.


Пізніше зафіксували масштабну кібератаку на один із дата-центрів, який використовує сам Нафтогаз.

Також Укрпошта повідомила про значний технічний збій у своїх IT-системах. Спеціалісти компанії активно працюють над усуненням проблеми та відновленням повноцінної роботи, проте це може зайняти деякий час.

Компанія наголосила, що у відділеннях Укрпошти є можливість видавати посилки та приймати платежі. Надання інших послуг відновиться згодом.
Крім того, Укртрансбезпека також зазначила, що через технічний збій роботи дата-центру тимчасово відсутній доступ до системи Шлях та офіційного сайту служби.

У службі підкреслили, що технічний відділ вже розв’язує проблему, тому система відновить роботу найближчим часом.

Джерело nv

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше