Найпотужніший телефон у світі: новий Realme GT5 Pro показав вражаючий результат в тесті AnTuTu

У сфері флагманських смартфонів конкуренція посилиться з майбутнім випуском Realme GT5 Pro. Він встановив новий світовий рекорд продуктивності.

Після презентації чіпсету Snapdragon 8 Gen3 багато виробників поспішили анонсувати свої смартфони з цим чіпом. Блогер у Weibo опублікував результати тесту Realme GT5 Pro AnTuTu (модель RMX3888), який набрав 2 229 696 балів. Таким чином, смартфон стає новим лідером серед Android-смартфонів.

При цьому процесор набрав приголомшливі 529 065 балів, графічний процесор 914 327 балів, пам’ять – 440 192 бали, а інтерфейс користувача показав перевагу на рівні 346 112 балів.

Варто відзначити, що Realme GT5 Pro перевершив OnePlus 12 на базі Snapdragon 8 Gen3 з помітним відривом, більш ніж на 118 000 балів. Одним з важливих факторів цього тріумфу, мабуть, є чудова продуктивність пам’яті GT5 Pro, можливо, через більш високий обсяг, ніж в OnePlus 12.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше