Нареші дотисли: Apple почне підтримувати стандарт обміну повідомленнями RCS у 2024 році

Apple оголосила про прийняття стандарту обміну повідомленнями RCS (Rich Communication Services). Ця функція буде запущена через оновлення ПЗ «пізніше наступного року» та спростить обмін повідомленнями між користувачами iPhone та Android.

Рішення Apple прийнято під тиском конкурентів, таких як Google і Samsung, а також регуляторів. У заяві для 9to5Mac представник Apple сказав, що RCS запропонує кращу сумісність для міжплатформових повідомлень.

«Пізніше наступного року ми додамо підтримку RCS Universal Profile, стандарту, опублікованого GSM Association. Ми вважаємо, що універсальний профіль RCS запропонує кращу взаємодію порівняно з SMS або MMS. Це працюватиме разом з iMessage, який і надалі залишатиметься найкращим і найбезпечнішим досвідом обміну повідомленнями для користувачів Apple».

RCS пропонує багато функцій у стилі iMessage для міжплатформового обміну повідомленнями між пристроями iPhone та Android. Це включає такі речі, як сповіщення про прочитання, індикатори введення, високоякісні зображення та відео тощо.

За словами Apple, впровадження RCS також дасть користувачам можливість ділитися своїм місцеперебуванням з іншими людьми у текстових повідомленнях. На відміну від звичайних SMS, RCS може працювати через мобільні мережі або Wi-Fi.

Водночас iMessage нікуди не зникне. Це й надалі буде платформа обміну повідомленнями, яка використовується для спілкування між користувачами iPhone. RCS витіснить SMS та MMS і існуватиме окремо від iMessage. SMS і MMS залишатимуться доступними в разі необхідності.

Отже, це не відкриває iMessage для інших платформ. Натомість компанія використовує RCS окремо від iMessage.

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Джерело itc
Вам також може сподобатися
Комментарі
Loading...

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше