NASA планує відправити астронавта-жінку на Місяць в найближчі десять років

CentralAsia (CA) – Національне управління з аеронавтики й досліджень космічного простору США (NASA) в найближчі 10 років планує висадити першу жінку на Місяць. Про це повідомляє CBS News.

Керівник космічних запусків NASA Чарлі Блеквелл-Томпсон розповіла телеканалу, що членами програми «Артеміда», в рамках якої планується місія, будуть дев’ять чоловіків і дев’ять жінок. За її словами, повернення до вивчення супутника Землі дозволить отримати різні цінні знання та дати безліч наукових відкриттів.

При цьому CBS News зазначив, що зараз реалізація програми «Артеміда» затримується через перевитрати коштів.

Раніше в NASA повідомили про знайдені докази того, що на освітленій Сонцем стороні Місяця є вода. Однак дослідники відзначали, що концентрація виявленої води виявилася дуже мала. «Для порівняння: в пустелі Сахара в 100 разів більше води, ніж SOFIA виявила в місячному грунті», – пояснили в NASA.

Відкриття було зроблено в ході досліджень, що проводилися в стратосферного обсерваторії ІК-астрономії (SOFIA). Це спільний проєкт NASA і Німеччини. Обсерваторія працює на літаку Boeing 737, який піднімає телескоп на висоту 13 тис. М від Землі.

Джерело centralasia

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше