NASA радить не використовувати смартфони для спостереження за сонячним затемненням

Користувач @MKBHD поцікавився в соцмережі X, чи можна знімати на смартфон, як проходить сонячне затемнення, і представники NASA дали відповідь на це питання.

У понеділок, 8 квітня, о 14:07 за східним стандартним часом (EST) очікується сонячне затемнення, коли Місяць пройде перед Сонцем. Ця подія перетне Північну Америку, пройшовши над Мексикою, США та Канадою.

О 15:20 EST почнеться повне затемнення, коли Сонце буде повністю закрите Місяцем. Це триватиме приблизно 3 хвилини 38 секунд і буде найбезпечнішим часом для спостереження за явищем. О 16:33 EST Місяць пройде Сонце, завершуючи подію.

NASA наполегливо рекомендує не використовувати смартфони для фотографування затемнення. За словами представників NASA, якщо ви направите камеру на Сонце під час затемнення, ви можете пошкодити деякі компоненти всередині вашого телефону. Це особливо небезпечно, якщо ви використовуєте будь-які лінзи для збільшення зображення на телефоні. Вам потрібно буде використовувати відповідні фільтри, як на будь-якій іншій камері. Найкращою практикою буде утримування сонцезахисних окулярів перед об’єктивами вашого телефону під час фотографування Сонця в будь-який момент, окрім повного затемнення.

NASA рекомендує сфокусувати свою увагу на зйомці пейзажу перед вами та того, як він схильний до впливу затемнення, а також використовувати 5 рекомендацій для зйомки сонячного затемнення.

Джерело gagadget

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше