Навесні до України прибудуть універсальні літальні платформи з Канади

Канадські безпілотники SkyRanger R70, які передадуть Україні, – це потужні квадрокоптери з передовим оснащенням і функцією автономної роботи без GPS та зв’язку з оператором протягом години.

Експерти Defence Express проаналізували можливості дронів вартістю $87,5 тис. за одиницю. Зазначається, що левова складова ціни припадає не на безпілотник, а на його оснащення і програмні можливості, включно з розпізнаванням об’єктів, визначенням координат і швидкості.

Апарат може похвалитися наявністю тепловізора StormCaster-T з високоякісним зображенням, відмінною оптикою, здатністю до транспортування вантажів, контейнерами РХБЗ і масою інших можливостей.

SkyRanger R70 – це не стільки дрон у класичному розумінні цього слова, скільки безпілотна багатофункціональна платформа з великою кількістю сучасних програмних рішень, адаптована для роботи без GPS і зв’язку з оператором, що незамінне в умовах радіоелектронної протидії противника.

Безпілотники SkyRanger R70 допоможуть українським операторам

  • розпізнавати людей, транспортні засоби та джерела тепла на великій відстані;
  • працювати за будь-якої видимості та погоди.

Канада вже працює над планом навчання українських фахівців і формує графік поставок БПЛА. Перші SkyRanger R70 мають прибути в нашу країну цієї весни.

Джерело prostomob

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше