Навіть нові процесори Intel таким похвалитися не можуть. Ігровий CPU Ryzen 7 5800X3D з величезним кешем вийде навесні

У Ryzen 7 5800X3D може бути 96 МБ кеш-пам’яті третього рівня

Ми вже дізналися фактично все про мобільні APU Ryzen 6000 перед офіційним анонсом, а тепер до мережі потрапили матеріали, що стосуються настільних новинок.

В цьому випадку тут йдеться про ту саму технологію 3D V-Cache, яку компанія вже представила для серверних CPU Epyc. Поки є подробиці лише про одну модель – Ryzen 7 5800X3D. Але навіть так ми, по-перше, бачимо оновлену систему іменування, а по-друге, розуміємо, що нові CPU не ставитимуться до лінійки Ryzen 6000.

Мабуть, тому, що вже в другому півріччі вийдуть нові процесори у виконанні AM5, які перейдуть на архітектуру Zen 4 і техпроцес 6 нм. Щоправда, у цьому випадку між мобільним та настільними CPU знову може з’явитися розсинхронізація у назвах.

Повертаючись до Ryzen 7 5800X3D, він вийде колись навесні. Тобто між оновленими Ryzen 5000 та повністю новими Ryzen може пройти лише близько пів року або трохи більше. Також можна бачити, що AMD акцентує на ігрових можливостях Ryzen 7 5800X3D, оскільки, як ми знаємо, саме ігри дуже чутливі до підвищення обсягу кеш-пам’яті третього рівня, чим відрізнятимуться новинки. Нагадаємо, Ryzen 7 5800X3D повинен отримати одну мікросхему додаткової кеш-пам’яті обсягом 64 МБ.

Джерело videocardz

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше