Навколо Кримського мосту ставлять нові бар’єри: фото із супутника

Росія не впевнена у своїх можливостях відбити атаки на Кримський міст, тому, ймовірно, зайнялася встановленням нового бар’єрного захисту.

Захистити інфраструктуру від ударів морськими дронами окупанти планують додатковими інженерними спорудами.

Так, моніторингова група “Кримський вітер” розглянула супутниковий знімок підходу до мосту

Відповідний кадр опублікував OSINT-дослідник H I Sutton.

“Інженерні роботи на західному підході до Керченського мосту, що з’єднує росію з Кримом. Кран або земснаряд (у високій роздільній здатності не бачив)”, – вказав він.

“Кримський вітер” зазначає, що початок відповідних робіт може свідчити про спробу рф захистити міст “бар’єрним захистом”. Йдеться про загородження, аналогічні до тих, які рф уже поставила далі вздовж мосту, вказують аналітики.

Нагадаємо, глава ГУР Кирило Буданов заявив, що у путіна з’являться нові приводи для засмучення. І це буде Кримський міст.

Джерело Кримський вітер

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше