Не пройшли краш-тести: американські експерти склали антирейтинг автомобілів за 2023 рік

Американський інститут дорожньої безпеки (IIHS) щорічно представляє громадськості відеозвіти про проведені краш-тести автомобілів на своєму каналі YouTube. І не завжди результати тестів позитивні. Минулого року інститут склав рейтинг п’яти найгірших автомобілів за результатами краш-тестів.

На першому місці опинився позашляховик Rivian R1S, який спричинив розчарування через погані оцінки у фронтальних зіткненнях. Друге місце зайняв бізнес-седан Toyota Camry, який отримав такий же низький бал за фронтальне зіткнення, як і Rivian. На третій позиції знаходиться Ford Maverick, який не впорався з фронтальним краш-тестом та бічним ударом.

У рейтингу на четвертому місці розмістився кросовер Volvo XC60, який підірвав міф про те, що автомобілі Volvo є найбезпечнішими. Машина отримала лише задовільні оцінки через слабкі результати при бічному зіткненні.

Замикає п’ятірку сімейний кросовер Toyota Grand Highlander, який, попри заявлений високий рівень безпеки, показав не найкращі результати у лобовому зіткненні із перекриттям.

Джерело ampercar

Ви читаєте незалежне україномовне видання "SUNDRIES". Ми не належимо ні олігархам, ні депутатам. Отож ми потребуємо Вашої підтримки для розвитку та збереження незалежності. Підтримайте нас!

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити ваш досвід. Ми припустимо, що ви з цим згодні, але ви можете відмовитися, якщо хочете. Прийняти Читати більше